Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Lesson Plan

Film, 2022, 99 minuty
Lesson Plan
Po smrti učitele se jeho nejlepší kamarád a bývalý policajt rozhodne vyřídit si to s gangem, který ho má nejspíš na svědomí. A začne proto učit na jeho škole.
film Lesson Plan je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 99 minut. Film režiséra Daniela Markowicze („Bartkowiak“), kde hrají Piotr Witkowski, Antonina Jarnuszkiewicz a Jan Wieczorkowski. Snímek Lesson Plan je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Drsný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Lesson Plan

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština - Komentář audio stopy;polština [Originál];ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Lesson Plan

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dějiny zločinu: Stylista slavných
Stylista slavných celebrit a jeho matka se stanou oběťmi brutální vraždy a mladá policistka dostane dvacet dní na to, aby případ vyřešila. Podle skutečnosti.
Věřící 2
Odhodlaný detektiv nepřestává hledat pravdu o největším drogovém gangu v Asii. S jeho bossem kluzkým jako úhoř má totiž nevyřízené účty.
In Love and Deep Water
Na výletní lodi v Egejském moři dojde k záhadné vraždě. Vyšetřování se ujme komorník s jednou cestující, mezi kterými to začne jiskřit, a na palubě propukne pěkný zmatek.
Vzpomínka v mlze
Bývalý slavný rocker, kterému závislost na alkoholu zničila paměť i rodinu, se pustí do horečnatého pátrání po pohřešovaném synovi.
Pravidla zločinu
Zločiny obvykle fungují podle určitých pravidel. Odhalit pachatele téhle skandální loupeže si ale od detektivů žádá velkou dávku kreativity.