Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Beyond the Universe

Film, 2022, 127 minuty
Beyond the Universe
Mladá klavíristka, která čeká na transplantaci ledviny, se nečekaně sblíží s ošetřujícím lékařem a najde v sobě odvahu jít za svými velkými sny ve světě hudby.
film Beyond the Universe je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 127 minut. Horkosladké romantické drama. Hrají Henrique Zaga („Proc? 13× proto“) a zpevacka Giulia Be, nominovaná na Grammy. Snímek Beyond the Universe je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Sentimentální, Dojemný, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Beyond the Universe

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština;brazilská portugalština - Komentář audio stopy;brazilská portuga
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;brazilská portugalština;ukrajinština

Více podobných Beyond the Universe

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.