Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Narvik

Film, 2022, 109 minuty
Narvik
Za druhé světové války zuří bitva, která se označuje jako Hitlerova první porážka. Norský voják se během ní vrací domů, kde se o svojí manželce dozví nečekanou věc.
film Narvik je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 109 minut. Napínavé drama, kde si zahrál Carl Martin Eggesbø („Betrayed“). Natocil držitel ceny Amanda Erik Skjoldbjærg („NOKAS“).
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Narvik

Režisér

Více podobných Narvik

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Do dobrých rukou 2
Táta se synem jsou zase spolu a po tragické ztrátě musí začít znova. Podaří se jim ale vyplnit prázdnotu, kterou po sobě zanechala jejich milovaná manželka a máma?
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.
Adagio
Syn vysloužilého gangstera se dostane do potíží kvůli vydírání a levárnám křivých poldů. Najde si proto tátovy staré parťáky, kteří ho zkusí ochránit za každou cenu.
Thank You, Next
Mladá právnička, která má za sebou bolestný rozchod, skočí po hlavě do chaotického světa moderního randění. A spolehlivou oporou jí přitom budou její nejlepší kamarádi.
Bodkin
Nesourodá parta autorů podcastu chce vypátrat, proč v kouzelném irském městečku před desítkami let zmizelo několik lidí. A na povrch přitom vyplují temná tajemství.