Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Na západní frontě klid

Film, 2022, 148 minuty
Na západní frontě klid
Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí.
film Na západní frontě klid je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 148 minut. Napínavé drama držitele Grimmeovy ceny Edwarda Bergera, ve kterém hraje ocenený Daniel Brühl („Hanebný pancharti“). Snímek Na západní frontě klid je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Brutální, Temný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Na západní frontě klid

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;němčina [Originál];angličtina (Velká Británie) - Komentář aud
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Velká Británie);polština;ukrajinština

Více podobných Na západní frontě klid

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.