Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

My čtyři

Film, 2021, 88 minuty
My čtyři
Potom, co si prohodí partnery (sex je zakázaný), se čtyři kamarádi znova sejdou v domě na pláži a řečí nečekané dopady svého experimentu.
film My čtyři je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 88 minut. Snímek My čtyři je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Neobvyklý, Neuctivý, Intimní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku My čtyři

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina - Komentář audio stopy;němčina [Originál];angličtina;polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných My čtyři

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Vražda v Lauchhammeru
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
We Lost Our Human
Něco se stalo a lidi nikde! Pomůžete rozmazleným mazlíčkům Půďovi a Šunce na cestě do středu vesmíru, aby to mohli napravit?
Agent Elvis
Animovaná komedie pro dospělé, ve které Elvis vymění svůj slavný kostým za jetpack a jako tajný agent se pustí do boje proti padouchům, kteří ohrožují zemi.
Roll and Run
Při zátahu na pěstírnu přišli o všechny zásoby trávy, na kterou už měli kupce, a v ulicích pražského Žižkova je teď proto čeká hodně náročná noc.
Myšák Stuart Little 3
Littleovi odjeli na dovolenou a Snížek skončí ve spárech pořádného darebáka. Zachránit ho proto musí myšák Stuart a skunk Reeko.