Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Moniko, miláčku

Film, 2022, 130 minuty
Moniko, miláčku
Vášnivá aférka se nečekaně zvrtne a elegantní odborník na robotiku se zaplete do vražedného spiknutí. Jenže nic není takové, jak se zdá. Dokonce ani smrt.
film Moniko, miláčku je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 130 minut. V tomhle mysteriózním thrilleru hrají Rajkummar Rao („Bílý tygr“) a Huma Qureshi („Leila“). Snímek Moniko, miláčku je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Temný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Moniko, miláčku

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina (Indie);hindština - Komentář audio stopy;hindština [Originál];malajálamština;tamilština;t
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Indie);hindština;polština;ukrajinština

Více podobných Moniko, miláčku

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Vlk viking
Dívka se po přestěhování do nového města stane svědkyní bizarní vraždy na večírku, kterého se zúčastní. Navíc začne mít podivné vize a nezvyklé touhy.
Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.