Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Moje nejlepší kamarádka Anna Franková

Film, 2021, 103 minuty
Moje nejlepší kamarádka Anna Franková
Film o přátelství Anny Frankové a Hannah Goslarové, jejich životě v nacisty okupovaném Amsterdamu i tragickém shledání v koncentračním táboře. Podle skutečnosti.
film Moje nejlepší kamarádka Anna Franková je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 103 minut. Pusobivé drama od Bena Sombogaarta, režiséra na Oscara nominovaného filmu „Dvojcata“. Tento film je Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Moje nejlepší kamarádka Anna Franková

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;nizozemština - Komentář audio stopy;nizozemština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;nizozemština;polština

Více podobných Moje nejlepší kamarádka Anna Franková

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.