Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

My Name Is Vendetta

Film, 2022, 92 minuty
My Name Is Vendetta
Bývalému mafiánovi zavraždí staří nepřátelé manželku a švagra. On proto sbalí dceru a společně utečou do Milána, kde začnou plánovat pomstu.
film My Name Is Vendetta je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 92 minut. V hlavních rolích Alessandro Gassmann („Kurýr 2“), Ginevra Francesconi („Regina“) a Remo Girone („Le Mans ’66“) Snímek My Name Is Vendetta je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Brutální, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku My Name Is Vendetta

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;italština - Komentář audio stopy;italština [Originál];polština;ukrajinšti
Titulky: čeština;němčina;angličtina;italština;polština;ukrajinština

Více podobných My Name Is Vendetta

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Nelma Kodama: The Queen of Dirty Money
Za kšeftování s penězi na černém trhu skončila nechvalně známá Nelma Kodamová v base. Po propuštění ale promluví o svojí roli v korupčním skandálu, který otřásl Brazílií.
How to Rob a Bank
Byl to charismatický rebel jako vystřižený z akčňáku a v devadesátkách stál za nevídanou sérií bankovních loupeží v Seattlu a okolí. Dokument o skutečném zločinu.
The Life You Wanted
Gloria je po tranzici konečně šťastná a chce se usadit. Pak se ale objeví dávná kamarádka s nečekanou zprávou, která jí převrátí život vzhůru nohama.
Colors of Evil: Red
V polském Trojměstí se na pláži najde mrtvola mladé holky. Státní zástupce spojí síly s matkou oběti, aby odhalili pachatele, ale nebude to jenom tak.
Illusions for Sale: The Rise and Fall of Generation Zoe
Dokument o vzestupu a pádu argentinské firmy Generation Zoe. Tahle síť, která nabízela duchovní koučink, byla ve skutečnosti jenom zástěrka pro nehorázný podvod.