Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Power

Film, 2024, 88 minuty
Power
Dokument o neznámé historii americké policie, který si klade důležitou otázku k zamyšlení. Jsou mocnější lidi, nebo policie?
film Power je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 88 minut. Režíroval a namluvil Yance Ford, nominovaný na cenu Oscar®, který napsal scénár spolu s Ianem Oldsem. Snímek Power je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Provokativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Zvukový popis;angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];polština;ukrajinšti
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Power

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Accidental Twins
Strhující dokument o dvou párech jednovaječných dvojčat z Kolumbie, které zaměnili v porodnici. V dospělosti pak spolu tihle kluci řeší svoji minulost i novou identitu.
Black Barbie
Jak vlastně vznikla první černošská Barbie od Mattela? Lví podíl na tom mají tři odvážné ženy černé pleti, které navrhly panenku, která vypadala stejně jako ony.
Outstanding: A Comedy Revolution
Vtipný a milý dokument o historii stand-upu v komunitě LGBTQ+, ve kterém zazní příběhy ze života slavných komiků a komiček.
Mysteries of the Terracotta Warriors
Hrobku prvního čínského císaře střežily tisíce terakotových vojáků. Podívejte se na jejich příběh vyčtený z archeologických nálezů a oživený působivými rekonstrukcemi.
Rafa Márquez: El Capitán
Slavný mexický obránce vzpomíná na vítězství a prohry na fotbalovém hřišti i mimo něj. Ve velmi otevřené zpovědi prozradí, o čem sní a co ho žene pořád dál.