Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Mladá modrá krev

Tv-serial, 2021
Mladá modrá krev
Princ Wilhelm si zvyká na nový život na prestižní Hillerské internátní škole. Naslouchat hlasu vlastního srdce ale bude těžší, než si myslel.
tv-serial Mladá modrá krev je film z edice Netflix Originals z roku 2021. Hrají Edvin Ryding („Gåsmamman“), Pernilla August („Britt-Marie Was Here“) a popová hvezda Omar Rudberg. Snímek Mladá modrá krev je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Dojemný, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Mladá modrá krev

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština;švédština - Komentář audio stopy;švédština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;švédština

Více podobných Mladá modrá krev

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Desperate Lies
Čeká dvojčata, ale zvláštní shodou okolností má každé z nich jiného otce. Dlouhé roky se pak snaží udržet celou rodinu pohromadě a svoje tajemství pevně pod pokličkou.
Òlòtūré: Cesta ven
Mladá novinářka v Nigérii předstírá, že je prostitutka, aby odhalila případ korupce. Na cestě do Evropy ale musí bojovat o holý život.
Smršť
Prezident země se stane terčem atentátníků. Premiér s místopředsedkyní vlády ale na nic nečekají a okamžitě se začnou přetahovat o moc.
Supergen
Pět obyčejných lidí z jižního Londýna zjistí, že mají zvláštní schopnosti. Jeden muž je pak musí přimět ke spolupráci, aby mohl zachránit milovanou ženu.
Raising Voices
Studentka ohlásí, že na její střední škole došlo k sexuálnímu napadení. Vyšetřování jí pak převrátí život naruby a její vztahy s ostatními projdou těžkou zkouškou.