Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Miss Americana

Film, 2020, 85 minuty
Miss Americana
V tomhle obsáhlém dokumentu se Taylor Swift ujímá role skladatelky a interpretky – a taky ženy, která dokáže využít moc svého hlasu naplno.
film Miss Americana je film z edice Netflix Originals z roku 2020 a trvá 85 minut. Taylor Swift má doma 11 Grammy a 32 cen American Music Award a úspešná kariéra jí vynesla postavení celosvetové ikony. Tento film je Inspirativní, Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek Miss Americana na webu IMDB

Hodnocení: 8 z 10

A look at iconic pop artist Taylor Swift during a transformational time in her life as she embraces her role as a singer/songwriter and harnesses the full power of her voice.

Herec

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných Miss Americana

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Darkness within La Luz del Mundo
Lidé, kteří žalují vedoucí představitele megacírkve La Luz del Mundo, poprvé v exkluzivních rozhovorech odhalují, jaké zneužívání zažili.
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso
Dokument o tragické smrti Mirny Salihin, kvůli které skončila před soudem její nejlepší kamarádka Jessica Wongso. Došlo tehdy ale opravdu ke chladnokrevné vraždě?
Vasco Rossi: Living It
Nejzářivější italská rocková hvězda Vasco Rossi dává nahlédnout do neuvěřitelně intimních detailů svého života a úspěšné kariéry, která trvala několik desetiletí.
The Saint of Second Chances
Tahle rodina chtěla fanoušky baseballu jenom trochu pobavit, ale byla z toho pohroma, která jim málem podrazila nohy. Dokument o Mikeu Veeckovi a jeho návratu na výsluní.
Nahrávky Rosy Peral
Dokumentární film o skutečném zločinu přináší první rozhovor s Rosou Peral z vězení po jejím odsouzení za vraždu partnera, se kterou jí pomáhal bývalý milenec.