Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Mimo stopu

Film, 2022, 109 minuty
Mimo stopu
Svobodná matka padne až na úplné dno a v zoufalství se pokusí zvládnout slavný Vasův běh. Pomáhat jí bude bratr perfekcionista, který ale sám není zdaleka dokonalý.
film Mimo stopu je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 109 minut. Komediální drama o velké vášni a odhodlání od Mårtena Klingberga. V hlavních rolích Katia Winter a Fredrik Hallgren. Tento film je Inspirativní, Hořkosladký.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek Mimo stopu na webu IMDB

Hodnocení: 6,7 z 10

A raw road movie about three backpacker friends in South of America and a local prostitute.

Herci ve snímku Mimo stopu

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;polština;švédština - Komentář audio stopy;švédština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;švédština;ukrajinština

Více podobných Mimo stopu

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.