Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Matt Rife: Přirozený výběr

Film, 2023, 64 minuty
Matt Rife: Přirozený výběr
Pěkně divoký stand-upový speciál, ve kterém se komik Matt Rife otevřeně rozpovídá o ochranných krystalech i konfliktech s trolly na sociálních sítích.
film Matt Rife: Přirozený výběr je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 64 minut. Snímek Matt Rife: Přirozený výběr je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Beznadějný, Neuctivý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Matt Rife: Přirozený výběr

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Verified Stand-Up
Deset komiků a deset dynamických vystoupení ve dvou dílech. Kdo ze skvělých bavičů, kteří vystoupili v newyorské Webster Hall, vám nejlíp padne do noty?
Mike Birbiglia: Stařec a bazén
Pro komika Mikea Birbigliu není žádné téma tabu a v jeho vystoupení dojde řeč na smrt, lékařské testy, polštářky přírody nebo pořádně chlorovanou vodu v bazéně.
Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then
Pohodový stand-upový speciál s komičkou Beth Stelling, která prý podezřele rychle stárne, vyrazila pod stan s fiktivním manželem a sleduje tátovu armádu mývalů.
Chappelle's Home Team - Luenell: Town Business
Protivní lidi na vedlejším sedadle, konflikty v první třídě, nebo mimina bez ponožek? Drzý stand-upový speciál s Luenell je tu, takže si radši rychle zapněte pás.
Amy Schumer: Kontakt pro případ nouze
Odvážně upřímný stand-upový speciál, ve kterém se Amy Schumer rozpovídá o laserové depilaci tváře, sexu po porodu, zoufalém vybírání jména pro dítě i žvýkací Viagře.