Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Mother's Day

Film, 2023, 94 minuty
Mother's Day
Bývalá zvláštní agentka Nina opráší svoje vražedné schopnosti, aby osvobodila uneseného syna, kterého nikdy nepoznala. A nenechá si v tom nikým zabránit.
film Mother's Day je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 94 minut. Akcní thriller režiséra Mateusze Rakowicze. V hlavní roli Agnieszka Grochowska („Drž se“). Snímek Mother's Day je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Drsný, Napínavý, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Mother's Day

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština - Komentář audio stopy;polština [Originál];ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Mother's Day

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Forgotten Love
Bývalý vynikající chirurg přišel o rodinu i paměť. Teď ale narazí na ženu, kterou kdysi dobře znal, a dostane tak šanci dát si život zase do pořádku.
Freestyle
Mladý slibný rapper s temnou minulostí potřebuje sehnat peníze na nahrávací studio. Drogový kšeft vyřeší jeho finanční trable, může ho ale stát mnohem víc.
Píseň banditů
V kraji Gando neplatí žádné zákony. Nelítostní banditi bojují za milovanou vlast a svoje nejbližší a nezastaví se před ničím, i kdyby jim mělo jít o život.
Infamy
Sedmnáctiletá holka se chce k nelibosti přísných rodičů stát hiphoperkou a do toho řeší svoje romské kořeny i tlak ze strany kamarádů.
Who is Erin Carter?
Britská učitelka žije v Barceloně poklidným životem. Pak ale dojde k ozbrojenému přepadení v supermarketu, které odhalí její tajemství… a násilnou minulost.