Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Mother's Day

Film, 2023, 94 minuty
Mother's Day
Bývalá zvláštní agentka Nina opráší svoje vražedné schopnosti, aby osvobodila uneseného syna, kterého nikdy nepoznala. A nenechá si v tom nikým zabránit.
film Mother's Day je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 94 minut. Akcní thriller režiséra Mateusze Rakowicze. V hlavní roli Agnieszka Grochowska („Drž se“). Snímek Mother's Day je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Drsný, Napínavý, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Mother's Day

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština - Komentář audio stopy;polština [Originál];ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Mother's Day

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

FUBAR
Otec a dcera s překvapením zjistí, že oba tajně pracují pro CIA, a z jejich riskantní mise se tím pádem stane nebezpečně rodinná záležitost.
Fanfic
Jak najít a vyjádřit svoje pravé já? Na tuhle otázku zoufale hledají odpověď dva středoškoláci. A nečekaně se přitom sblíží.
The Mother
V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala.
Black Knight
Silně znečištěná planeta Země se v dystopické budoucnosti dusí a osud lidstva závisí na neohrožených kurýrech, kteří si říkají Rytíři v černém.
AKA
AKA
Ostřílený agent pronikne do zločineckého podsvětí, kde se nečekaně spřátelí se synkem šéfa gangu. Brzy se ale bude muset rozhodnout, na čí straně vlastně stojí.