Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Manifest

Tv-serial, 2022
Manifest
Záhadně zmizelé letadlo najednou po několika letech dosedne na ranvej a cestující se ocitnou v nové, podivné realitě. Svět se totiž mezitím změnil.
tv-serial Manifest je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Snímek Manifest je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Nekonvenční, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek Manifest na webu IMDB

Hodnocení: 7,1 z 10

When Montego Air Flight 828 landed safely after a turbulent but routine flight, the crew and passengers were relieved. But in the span of those few hours, the world had aged five years - and their friends, families and colleagues, after mourning their loss, had given up hope and moved on. Now, faced with the impossible, they're all given a second chance. But as their new realities become clear, a deeper mystery unfolds and some of the returned passengers soon realize they may be meant for something greater than they ever thought possible.

Herci ve snímku Manifest

Více podobných Manifest

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Gunther's Millions
Pes, který má vlastní svěřenecký fond? To ještě nic není! Guntherův výstřední opatrovník si totiž taky žije na vysoké noze a ještě se obklopí dost podivnou sestavou.
Welcome to Waikiki 2
Jeden chce být režisér, druhý herec a třetí scénárista. Na vlastní film ale potřebují peníze, a tak si v Soulu otevřou penzion, který jim do života vnese zábavu i lásku.