Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Malcolm a Marie

Film, 2021, 106 minuty
Malcolm a Marie
Po návratu z premiéry vybublají na povrch dávná tajemství a filmař s přítelkyní v dusné atmosféře přehodnocují svůj vztah.
film Malcolm a Marie je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 106 minut. Držitelka Emmy Zendaya a John David Washington nominovaný na Zlatý glóbus v intimním dramatu. Režie Sam Levinson. Snímek Malcolm a Marie je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Malcolm a Marie

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Obyčejná vítězství
Válečný fotoreportér se těší domů. Po návratu se ale musí vypořádat s narušenými vztahy se svými blízkými, nočními můrami i složitou minulostí.
Vražda v Lauchhammeru
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
Otec
Stárnoucí Anthony odmítá pomoc, kterou mu nabízí dcera, a začíná pochybovat o úmyslech svých blízkých i vlastním duševním zdraví. Co je skutečnost a co se mu jenom zdá?
Petain
Historické drama z vichistické Francie, které za druhé světové války neomezeně vládne maršál Philippe Pétain.
Sky High: The Series
Sole se rozhodne převzít nelegální byznys po mrtvém manželovi, aby se co nejlíp postarala o syna. Znamená to ale, že půjde proti vlastnímu otci.