Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

My Wonderful Life

Film, 2022, 99 minuty
My Wonderful Life
Nešťastně provdaná žena chce za každou cenu zabránit rozpadu svojí rodiny. Musí proto zastavit anonymního vyděrače, který hrozí, že odhalí její tajemství.
film My Wonderful Life je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 99 minut. Snímek My Wonderful Life je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Intimní, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Snímek My Wonderful Life na webu IMDB

Hodnocení: 6 z 10

A caring daughter, a laid-back mother, a popular teacher, a wife with whom you can steal horses - Joanna plays perfectly each of these real-life roles. And in none of them for a long time she does not feel like herself. That is why she leads a double life, having a secret that she does not share with anyone. Because if anyone found out, it would be the end of everything that seems so "wonderful" in her world. It's the story of a woman who doesn't want to be a good girl anymore. But is her courage enough to rebel, shake up the marriage, lose her reputation, and pursue what she really cares about?

Herci ve snímku My Wonderful Life

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;angličtina;polština - Komentář audio stopy;polština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných My Wonderful Life

Hyacint

Hyacint

(2021)

Wražda

Wražda

(2021)

Into the Wind

Into the Wind

(2022)

Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Maria Marten, Murder in the Red Barn
Na anglickém venkově 20. let 19. století se obyčejná venkovanka zaplete s okouzlujícím šlechticem. Jeho úmysly ale nejsou úplně čisté.
Her Private Hell
Nadějná italská modelka dorazí do Londýna, kde pro ni pochybná agentura připravila nádherný byt. Nebude to ale úplně zadarmo.
Los chicos del puerto
Děda poprosí Miguela s kamarády, aby na hrob jeho starého přítele zanesli vojenskou uniformu. A kluci pak na téhle výpravě zažijí víc, než si dokázali představit.
The Last Supper
Experiment party herců a techniků, kteří se u večeře sejdou s přáteli, aby natočili film plný improvizací.
The Waves
Vdovec se z rodného Španělska vydá do vesničky na jihu Francie, aby se smířil s bolestnými vzpomínkami na španělskou občanskou válku.