Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

In Love and Deep Water

Film, 2023, 127 minuty
In Love and Deep Water
Na výletní lodi v Egejském moři dojde k záhadné vraždě. Vyšetřování se ujme komorník s jednou cestující, mezi kterými to začne jiskřit, a na palubě propukne pěkný zmatek.
film In Love and Deep Water je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 127 minut. Snímek In Love and Deep Water je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku In Love and Deep Water

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;japonština - Komentář audio stopy;japonština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;japonština;polština;ukrajinština

Více podobných In Love and Deep Water

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Lobola Man
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
Blame the Game
Pia vytáhne nového přítele Jana ke kamarádům na tradiční herní večírek. Nečekaně ale dorazí i její bývalý partner a bude z toho pořádné drama.
Vanished into the Night
Táta od rodiny má kvůli rozvodu starostí až nad hlavu. Z jejich domu na samotě pak ale záhadně zmizí obě jeho děti a on musí vyrazit na nebezpečnou misi.
Goyo
Autistický průvodce v muzeu žije podle jasně daných pravidel. Pak se ale zamiluje do kolegyně a bouřlivé emoce, které ještě nikdy nezažil, mu převrátí život naruby.
Beverly Hills Cop: Axel F
Už je to čtyřicet let, co v Beverly Hills nadělal spoušť poprvé. Teď se detroitský polda Axel Foley vrací na místo činu, a při honičkách s padouchy tak bude zase veselo.