Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

In Love and Deep Water

Film, 2023, 127 minuty
In Love and Deep Water
Na výletní lodi v Egejském moři dojde k záhadné vraždě. Vyšetřování se ujme komorník s jednou cestující, mezi kterými to začne jiskřit, a na palubě propukne pěkný zmatek.
film In Love and Deep Water je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 127 minut. Snímek In Love and Deep Water je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku In Love and Deep Water

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;japonština - Komentář audio stopy;japonština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;japonština;polština;ukrajinština

Více podobných In Love and Deep Water

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Rodinná rošáda
U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí.
Onmyoji
Minamoto Hiromasa se na honosném císařském dvoře spřátelí s mystikem Abeem Seimeiem a společně začnou řešit spletité případy, které mají co do činění s říší démonů.
Love Like a K-Drama
Čtyři herečky se z Japonska přestěhují do Jižní Koreje, aby se ucházely o role v seriálu o lásce, kde hrají korejští herci. Bude z toho láska jako hrom?
Svatba nesvatba
Alex s Evou se rozhodnou říct si svoje ano na místě, kde se poprvé potkali. Na cestě k oltáři je ale zdrží řada vtipných nedorozumění.
Istanbul, poslední výzva
Po náhodném setkání na letišti čeká ženatého muže a vdanou ženu v New Yorku vzrušující noc plná touhy a pokušení, na kterou nikdy nezapomenou.