Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Láska, stalking, vražda

Film, 2024, 90 minuty
Láska, stalking, vražda
Dokument plný zvratů o mechanikovi, co poprvé v životě zkusí online seznamku. Žena, kterou tam potká, bere svoji zamilovanost smrtelně vážně.
film Láska, stalking, vražda je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 90 minut. Snímek Láska, stalking, vražda je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Láska, stalking, vražda

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

What Jennifer Did
Jennifer Panová zavolá na tísňovou linku, že její rodiče někdo zastřelil. Vyšetřování případu se ale brzy začne točit hlavně kolem ní.
Antisociální síť: Memy a neklid
Začalo to online vtípky, pak došlo na konspirační teorie a nakonec z toho byl chaos, který se přelil do reálného světa. Dokument o historii jedné anonymní webové stránky.
Files of the Unexplained
Děsivý investigativní dokumentární seriál o přízračných setkáních, bizarních případech zmizení, znepokojivých událostech a dalších záhadných jevech
Crime Scene Berlin: Nightlife Killer
Série brutálních vražd v roce 2012 zasadí nočnímu životu v Berlíně pořádnou ránu. Jedna z obětí ale útok přežije a kolem vraha se začne stahovat smyčka.
Srdce lovce
Nájemný vrah ve výslužbě musí znovu do akce. Jeho kamarád totiž odhalil nebezpečné spiknutí v nejvyšších kruzích jihoafrické vlády.