Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Láska nikdy nelže: Polsko

Tv-serial, 2023
Láska nikdy nelže: Polsko
Reality show, ve které vzájemnou důvěru šesti párů prověří oční detektor lži. Kdo se nechá načapat, draze za to zaplatí. Kdo ale mluví pravdu, ten na tom vydělá.
tv-serial Láska nikdy nelže: Polsko je film z edice Netflix Originals z roku 2023. První polská improvizovaná reality show z produkce Netflixu. Uvádí herecka a influencerka Maja Bohosiewicz. Tento tv-serial je Skandální, Dojemný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština - Komentář audio stopy;polština [Originál];ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Láska nikdy nelže: Polsko

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Siren: Survive the Island
24 policistek, hasiček, pracovnic ochranky, vojaček, sportovkyň a kaskadérek dorazí na odlehlý ostrov, kde vytvoří týmy podle profesí. Úkol zní jasně: přežít a vyhrát.
Mother's Day
Bývalá zvláštní agentka Nina opráší svoje vražedné schopnosti, aby osvobodila uneseného syna, kterého nikdy nepoznala. A nenechá si v tom nikým zabránit.
Fanfic
Jak najít a vyjádřit svoje pravé já? Na tuhle otázku zoufale hledají odpověď dva středoškoláci. A nečekaně se přitom sblíží.
Jewish Matchmaking
Nezadaní židi, kteří mají pocit, že přišel čas na vážný vztah, si už nemusí zoufat. Aleeza Ben Shalom pro ně totiž umí najít spřízněnou duši v USA nebo Izraeli.
Goldin: Království artefaktů
Tenhle seriál nás zavede do aukčního domu, který se specializuje na vzácné sběratelské kousky. Obchodník Ken Goldin tady se svým týmem expertů diriguje strhující koncert.