Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Blood, Sex & Royalty

Tv-serial, 2022
Blood, Sex & Royalty
Moderní smyslný seriál, který dává nahlédnout do života nejnebezpečnějších, nejatraktivnějších i nejvýznamnějších britských panovníků.
tv-serial Blood, Sex & Royalty je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Snímek Blood, Sex & Royalty je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Smyslný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Blood, Sex & Royalty

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Blood, Sex & Royalty

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Invitation to a Royal Wedding
Pořadatelé společenských akcí se podělí o podrobnosti ze zákulisí královských svateb, které proběhly před očekávaným sňatkem prince Harryho s Meghan Markle.
Robert Downey Sr.
Dokumentární film o životě a bohaté kariéře filmového průkopníka Roberta Downeyho staršího. Robert Downey Jr. v tomhle snímku vzdává svému zesnulému otci hold.
Milenec lady Chatterleyové
Nešťastně vdaná lady Chatterleyová se zaplete s hajným z manželova venkovského panství a z jejich bouřlivého vztahu je nakonec velká láska.
Horká hlava
V dystopickém světě, kde se mezi lidmi při běžné komunikaci šíří nebezpečná epidemie, pronásleduje tyranská instituce lingvistu, který je proti téhle chorobě imunní.
Model for Murder
Americký námořník vyrazí do Londýna najít snoubenku svého zemřelého bratra a zaplete se přitom do loupeže šperků a vraždy.