Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Blood & Gold

Film, 2023, 98 minuty
Blood & Gold
Ke konci druhé světové války se německý dezertér a mladá žena zapletou do krvavé bitvy s nacisty, kteří hledají dobře ukryté zlato.
film Blood & Gold je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 98 minut. Válecné drama v režii Petera Thorwartha („Krvave rudé nebe“), kde hrají Robert Maaser, Marie Hacke a Alexander Scheer. Snímek Blood & Gold je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Blood & Gold

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;němčina [Originál];angličtina;polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Blood & Gold

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Do dobrých rukou 2
Táta se synem jsou zase spolu a po tragické ztrátě musí začít znova. Podaří se jim ale vyplnit prázdnotu, kterou po sobě zanechala jejich milovaná manželka a máma?
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.
Adagio
Syn vysloužilého gangstera se dostane do potíží kvůli vydírání a levárnám křivých poldů. Najde si proto tátovy staré parťáky, kteří ho zkusí ochránit za každou cenu.
Beautiful Rebel
Gianna Nannini, která patří mezi největší italské rockové hvězdy, si šla za svým snem navzdory vlastní rodině i hudebnímu průmyslu. Jak to ale celé vlastně začalo?
Down the Rabbit Hole
Desetiletý Tochtli si poklidně žije v luxusním paláci. Čas od času k němu ale proniknou stíny z temného světa zločinu, ve kterém se pohybuje jeho otec.