Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Královny Barakudy

Tv-serial, 2023
Královny Barakudy
Skupina mladých žen z luxusního stockholmského předměstí začne svoje dluhy řešit vykrádáním sousedů. Podle skutečných událostí.
tv-serial Královny Barakudy je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Drama o gangu lupicek, ve kterém si zahrály Alva Bratt, Tindra Monsen, Sandra Zubovic, Sarah Gustafsson a Tea Stjärne. Snímek Královny Barakudy je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Královny Barakudy

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;polština;švédština - Komentář audio stopy;švédština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;švédština;ukrajinština

Více podobných Královny Barakudy

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Zástěrka
Několik outsiderů nečekaně spojí síly proti nelítostnému, ale silně pověrčivému politikovi, aby se mu společně pomstili odvážnou loupeží.
Who Killed Jill Dando?
Propracovaný dokument o šokující vraždě oblíbené televizní moderátorky Jill Dandové z roku 1999, se kterou si odborníci i veřejnost dodnes lámou hlavu.
Píseň banditů
V kraji Gando neplatí žádné zákony. Nelítostní banditi bojují za milovanou vlast a svoje nejbližší a nezastaví se před ničím, i kdyby jim mělo jít o život.
Čtvrteční vdovy
Teresa najde manžela a jeho dva nejlepší přátele mrtvé v luxusní čtvrti, kde žili. Spolu s pravdou o jejich smrti začnou vycházet najevo i temná tajemství.
Nevzdělání
Chtěla se stát influencerkou, ale místo toho se dočkala akorát veřejného ponížení. Nastoupí proto na výšku do jednoho městečka, aby se dostala zpátky na výsluní.