Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Král chlapců: Návrat krále

Tv-serial, 2021
Král chlapců: Návrat krále
Alhaja Eniola Salamiová začíná od nuly. Tentokrát má zálusk na jiný druh moci a k cíli ji žene touha po pomstě, žal a bezohlednost.
tv-serial Král chlapců: Návrat krále je film z edice Netflix Originals z roku 2021. Sola Sobowale, Remilekun Safaru a další se vrací v pokracování krimithrilleru, který v roce 2018 natocila Kemi Adetiba. Snímek Král chlapců: Návrat krále je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Temný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Král chlapců: Návrat krále

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština

Více podobných Král chlapců: Návrat krále

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Masakr ve Waco
Dokumentární seriál s dosud nezveřejněnými záznamy z útoku FBI na sídlo po zuby ozbrojené sekty. Tenhle incident z roku 1993 trval celých 51 dní a vyvolal velký rozruch.
Vražda v Lauchhammeru
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
Sky High: The Series
Sole se rozhodne převzít nelegální byznys po mrtvém manželovi, aby se co nejlíp postarala o syna. Znamená to ale, že půjde proti vlastnímu otci.
Maestro
Jako hlavní hvězda dorazí na hudební festival, který se koná na malebném ostrově. Nečekaně se tam ale zamiluje a zamotá do spletité sítě vztahů mezi místními lidmi.
Dárek do cely č.7
Mentálně postižený otec, kterému odebrali dceru, musí prokázat svoji nevinu. Sedí totiž ve vězení za smrt velitelova dítěte.