Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Kitti Katz

Tv-serial, 2023
Kitti Katz
Trojice teenagerek se promění v neohrožené kočičí superhrdinky. Mise: zachránit svět ze spárů zlé egyptské bohyně, ale nezanedbávat přitom fotbalové tréninky.
tv-serial Kitti Katz je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Seriál v produkci KidsCave Studios („Robozuna“), ve kterém tri holky získají od staré strážkyne kocicí superschopnosti. Tento tv-serial je Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Kitti Katz

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Kitti Katz

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Bad Dinosaurs
Roztomilá tyrannosauří rodinka vyrazí na průzkum svého barevného pravěkého světa a zažije přitom spoustu legrace s tamními bláznivými dinosaury.
Hot Wheels: Závod!
Šestice talentovaných dětí se v tréninkovém táboře Super Garáž učí, jak se stát hvězdami nové generace úžasných závodníků.
Luz: S jiskrou v srdci
Odvážná školačka Luz, které se ujme rodina domorodých Kaingangů, se rozhodne vypátrat, odkud ve skutečnosti pochází. A pomáhat jí přitom bude kamarád světlušák.
Dee & Friends in Oz
Obyčejná holka Dee se díky záhadnému klíči dostane do země Oz, kde s veselou písní na rtech vyrazí zachránit kouzla a prokáže přitom nevídanou odvahu.
Mighty Bheem's Playtime
Veselý prcek Bheem, který má neuvěřitelnou sílu, jde do školy! Podívejte se, jaká dobrodružství ve třídě zažije a co všechno s novými kamarády natropí.