Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Kdo přežije v ráji

Tv-serial, 2023
Kdo přežije v ráji
Soutěžní reality show, ve které musí hráči uzavírat spojenectví a probojovat se z divočiny do luxusní vily. Jedině tam mají totiž šanci vyhrát tučnou odměnu.
tv-serial Kdo přežije v ráji je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Nelítostná soutežní reality show, kterou uvádí komicka Jessimae Peluso („Predelávka tetování“). Tento tv-serial je Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herec

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Kdo přežije v ráji

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Love Like a K-Drama
Čtyři herečky se z Japonska přestěhují do Jižní Koreje, aby se ucházely o role v seriálu o lásce, kde hrají korejští herci. Bude z toho láska jako hrom?
Comedy Royale
Dvacítka nejpopulárnějších korejských komiků se v líté soutěži utká o to, kdo bude moderovat pořad na Netflixu. Čí vtípky rozchechtají diváky k slzám?
Hra na oliheň: Výzva
456 skutečných hráčů vyrazí do světa „Hry na oliheň“, aby v náročné zkoušce schopností i charakteru zabojovali o výhru 4,56 milionu dolarů, která jim úplně změní život.
Netflix Cup
Slavní piloti formule 1 a hvězdy turnajů PGA Tour se utkají na golfovém hřišti v rezortu Wynn v Las Vegas. Živá událost v angličtině.
S tchyní na krku
Páry vyrazí do ráje na zemi a musí překonat spoustu překážek, aby vyhrály odměnu, která jim může změnit život. A pomáhat jim přitom budou tchyně!