Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Kdo nahradí Chica?

Tv-serial, 2023
Kdo nahradí Chica?
Šéfkuchař luxusní filipínské restaurace upadne do kómatu a osud celého podniku má najednou v rukách jeho oddaná zástupkyně.
tv-serial Kdo nahradí Chica? je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Sentimentální romantické drama podle scénáre Antoinette Jadaone. Hrají Alessandra de Rossi, Piolo Pascual a Sam Milby. Snímek Kdo nahradí Chica? je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Inspirativní, Srdečný, Pohodový.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Kdo nahradí Chica?

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;filipínština - Komentář audio stopy;filipínština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;filipínština;polština;ukrajinština

Více podobných Kdo nahradí Chica?

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Hierarchie
Čušinskou střední má pod palcem úzká a pečlivě vybraná skupinka studentů. Pevnou nadvládu nad školním světem jim ale naruší nový tajnůstkářský spolužák.
Eric
Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe.
The Life You Wanted
Gloria je po tranzici konečně šťastná a chce se usadit. Pak se ale objeví dávná kamarádka s nečekanou zprávou, která jí převrátí život vzhůru nohama.