Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Kathal - A Jackfruit Mystery

Film, 2023, 115 minuty
Kathal - A Jackfruit Mystery
Energická policistka řeší případ dvou drahocenných chlebovníků, které zmizely ze zahrady významného politika, a její pátrání přinese dost nečekané plody.
film Kathal - A Jackfruit Mystery je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 115 minut. Snímek Kathal - A Jackfruit Mystery je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Zvláštní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Kathal - A Jackfruit Mystery

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;hindština - Komentář audio stopy;hindština [Originál];tamilština;telugština
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Indie);hindština;polština;ukrajinština

Více podobných Kathal - A Jackfruit Mystery

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Do dobrých rukou 2
Táta se synem jsou zase spolu a po tragické ztrátě musí začít znova. Podaří se jim ale vyplnit prázdnotu, kterou po sobě zanechala jejich milovaná manželka a máma?
Thelma the Unicorn
Zpívající poník Thelma se chce proslavit a velký sen si splní tím, že se promění v nablýskaného jednorožce. Brzy ale zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.
Adagio
Syn vysloužilého gangstera se dostane do potíží kvůli vydírání a levárnám křivých poldů. Najde si proto tátovy staré parťáky, kteří ho zkusí ochránit za každou cenu.
Thank You, Next
Mladá právnička, která má za sebou bolestný rozchod, skočí po hlavě do chaotického světa moderního randění. A spolehlivou oporou jí přitom budou její nejlepší kamarádi.