Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Kathal - A Jackfruit Mystery

Film, 2023, 115 minuty
Kathal - A Jackfruit Mystery
Energická policistka řeší případ dvou drahocenných chlebovníků, které zmizely ze zahrady významného politika, a její pátrání přinese dost nečekané plody.
film Kathal - A Jackfruit Mystery je film z edice Netflix Originals z roku 2023 a trvá 115 minut. Snímek Kathal - A Jackfruit Mystery je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Zvláštní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Kathal - A Jackfruit Mystery

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina;hindština - Komentář audio stopy;hindština [Originál];tamilština;telugština
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Indie);hindština;polština;ukrajinština

Více podobných Kathal - A Jackfruit Mystery

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Horse Girl
Sladká outsiderka, která miluje umělecká řemesla, koně a kriminální pořady s prvky nadpřirozena, zjistí, že její lucidní sny jí pomalu začínají pronikat i do reality.
Vir Das: For India
Komik Vir Das svým osobitým způsobem oslavuje indickou historii. Probírá ji od véd přes Vasca da Gamu až po hloupé zápletky bollywoodských filmů.
Královny Barakudy
Skupina mladých žen z luxusního stockholmského předměstí začne svoje dluhy řešit vykrádáním sousedů. Podle skutečných událostí.
Vortex
Policistovi zemřela žena při podivné nehodě. Chyba ve virtuální realitě mu nabídne možnost s ní promluvit a on se rozhodne, že zkusí incident zvrátit.
Missed Connections
Nenapravitelná romantička nemůže dostat z hlavy muže, se kterým se náhodou seznámila. Rozhodne se ho proto najít v jedné aplikaci, ale co když to není ten pravý?