Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Kapitáni

Tv-serial, 2022
Kapitáni
Zlomená srdce i velké triumfy v dokumentárním seriálu o šesti kapitánech a jejich týmech, kteří v kvalifikaci bojují o účast na fotbalovém mistrovství světa v roce 2022.
tv-serial Kapitáni je z roku 2022.. Strhující dokumentární seriál o Mistrovství sveta ve fotbale 2022 s L. Modricem, T. Silvou a P. Aubameyangem Snímek Kapitáni je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Inspirativní, Intimní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Kapitáni

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Receiver
Strhující seriál, který během sezóny 2023 sleduje hráče amerického fotbalu na pozici receivera, jako jsou D. Adams, J. Jefferson, G. Kittle, D. Samuel a A. St. Brown.
The Man with 1000 Kids
Skupina rodin se dozví, že charismatický muž, který si získal jejich důvěru, je jako dárce spermatu otcem stovek nebo možná tisíců dětí po celém světě.
SPRINT
Seriál o elitních sprinterech a jejich přípravě na souboj o titul nejrychlejšího člověka planety. Jak se vyrovnají s dotěrnými novináři a tvrdou konkurencí?
Supergen
Pět obyčejných lidí z jižního Londýna zjistí, že mají zvláštní schopnosti. Jeden muž je pak musí přimět ke spolupráci, aby mohl zachránit milovanou ženu.
Kaulitz & Kaulitz
Zábavná reality show, ve které nakouknete do soukromí hvězdných dvojčat Toma a Billa Kaulitzových. Podívejte se, jak vypadá jejich každodenní život v LA a v Německu.