Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Jeden den

Tv-serial, 2024
Jeden den
Emma a Dexter spolu po promoci stráví noc a ráno si jde každý vlastní cestou. Jejich osudy už ale zůstanou navždycky pevně svázané. Podle románu Davida Nichollse.
tv-serial Jeden den je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek Jeden den je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Nostalgie, Hořkosladký, Intimní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Jeden den

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;angličtina
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Jeden den

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Bros
Dva nejlepší kamarádi dostanou nečekané zprávy, a vyrazí proto z Jeruzaléma do Krakova na fotbalový zápas v naději, že přitom hodí všechno trable za hlavu.
Our Living World
Úžasný přírodopisný seriál o inteligenci, vynalézavosti a vzájemném propojení života na naší planetě, který namluvila Cate Blanchett.
Midsummer Night
Carina svolá celou rodinu na tradiční oslavu letního slunovratu. Najevo ale začnou vycházet dávná tajemství a z příjemné události se rychle stane noční můra.
Baby Reindeer
Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama.
The Hijacking of Flight 601
Únosci se zmocní letadla a dvě letušky je během náročného vyjednávání s úřady i na palubě musí nějak přelstít. Podle skutečnosti.