Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Jeden den

Tv-serial, 2024
Jeden den
Emma a Dexter spolu po promoci stráví noc a ráno si jde každý vlastní cestou. Jejich osudy už ale zůstanou navždycky pevně svázané. Podle románu Davida Nichollse.
tv-serial Jeden den je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek Jeden den je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Nostalgie, Hořkosladký, Intimní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Jeden den

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;angličtina
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Jeden den

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Desperate Lies
Čeká dvojčata, ale zvláštní shodou okolností má každé z nich jiného otce. Dlouhé roky se pak snaží udržet celou rodinu pohromadě a svoje tajemství pevně pod pokličkou.
The Man with 1000 Kids
Skupina rodin se dozví, že charismatický muž, který si získal jejich důvěru, je jako dárce spermatu otcem stovek nebo možná tisíců dětí po celém světě.
Òlòtūré: Cesta ven
Mladá novinářka v Nigérii předstírá, že je prostitutka, aby odhalila případ korupce. Na cestě do Evropy ale musí bojovat o holý život.
Smršť
Prezident země se stane terčem atentátníků. Premiér s místopředsedkyní vlády ale na nic nečekají a okamžitě se začnou přetahovat o moc.
Supergen
Pět obyčejných lidí z jižního Londýna zjistí, že mají zvláštní schopnosti. Jeden muž je pak musí přimět ke spolupráci, aby mohl zachránit milovanou ženu.