Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Muted

Tv-serial, 2023
Muted
Sergio, který před šesti lety zavraždil svoje rodiče, od té doby neřekl ani slovo. Mladá psychiatrička se teď za každou cenu snaží vyšetřit, co se tehdy stalo.
tv-serial Muted je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Napínavý psychologický seriál od Aitora Gabilonda („Entrevías“), ve kterém hraje Arón Piper („Elita“). Snímek Muted je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Temný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Muted

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;evropská španělština - Komentář audio stopy;evropská španělština [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;evropská španělština;polština;ukrajinština

Více podobných Muted

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Kdo nahradí Chica?
Šéfkuchař luxusní filipínské restaurace upadne do kómatu a osud celého podniku má najednou v rukách jeho oddaná zástupkyně.
Moc peněz
Dva kamarádi zničehonic zbohatnou, ale nečekané štěstí jim rychle zhořkne. Zjistí totiž, že jsou namočení do praní špinavých peněz.
Skoro normální rodina
Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat.
Železničáři: Neznámý příběh Bhópálské tragédie roku 1984
V továrně v indickém Bhópálu dojde ke smrtícímu úniku plynu a odvážní železničáři tváří v tvář nevídané katastrofě riskují při záchraně ostatních vlastní život.
Vzpomínka v mlze
Bývalý slavný rocker, kterému závislost na alkoholu zničila paměť i rodinu, se pustí do horečnatého pátrání po pohřešovaném synovi.