Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Muted

Tv-serial, 2023
Muted
Sergio, který před šesti lety zavraždil svoje rodiče, od té doby neřekl ani slovo. Mladá psychiatrička se teď za každou cenu snaží vyšetřit, co se tehdy stalo.
tv-serial Muted je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Napínavý psychologický seriál od Aitora Gabilonda („Entrevías“), ve kterém hraje Arón Piper („Elita“). Snímek Muted je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Temný, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Muted

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;evropská španělština - Komentář audio stopy;evropská španělština [Originál];polšt
Titulky: čeština;němčina;angličtina;evropská španělština;polština;ukrajinština

Více podobných Muted

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Královny Barakudy
Skupina mladých žen z luxusního stockholmského předměstí začne svoje dluhy řešit vykrádáním sousedů. Podle skutečných událostí.
Vortex
Policistovi zemřela žena při podivné nehodě. Chyba ve virtuální realitě mu nabídne možnost s ní promluvit a on se rozhodne, že zkusí incident zvrátit.
Scoop
Známá novinářka se pustí do vyšetřování vraždy jednoho kolegy a v boji za spravedlnost odhalí spletitou síť vztahů mezi policií, médii i zločineckým podsvětím Bombaje.
Turn of the Tide
Ztroskotání lodi plné kokainu na březích ostrova je pro místního mladíka Eduarda riskantní, ale vzrušující příležitost, jak vydělat balík a splnit si všechny sny.
Tin & Tina
Mladá žena, která potratila, a její partner adoptují neobyčejná dvojčata z kláštera. Ta ale svojí náboženskou posedlostí nijak nepřispívají k rodinné idylce.