Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Jak okrást Mussoliniho

Film, 2022, 99 minuty
Jak okrást Mussoliniho
Na konci druhé světové války se nesourodá parta odbojářů rozhodne ukrást Mussoliniho poklad z hlavního štábu fašistů v Miláně. Vyjde jim tenhle neuvěřitelně drzý plán?
film Jak okrást Mussoliniho je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 99 minut. Alternativní verze konce druhé svetové války, kterou natocil italský režisér Renato De Maria nominovaný na Zlatý glóbus. Snímek Jak okrást Mussoliniho je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Napínavý, Vzrušující.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Jak okrást Mussoliniho

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;italština - Komentář audio stopy;italština [Originál];polština;ukrajinšti
Titulky: čeština;němčina;angličtina;italština;polština;ukrajinština

Více podobných Jak okrást Mussoliniho

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Do dobrých rukou 2
Táta se synem jsou zase spolu a po tragické ztrátě musí začít znova. Podaří se jim ale vyplnit prázdnotu, kterou po sobě zanechala jejich milovaná manželka a máma?
Iluze na prodej: Podvod jménem Generace Zoe
Dokument o vzestupu a pádu argentinské firmy Generation Zoe. Tahle síť, která nabízela duchovní koučink, byla ve skutečnosti jenom zástěrka pro nehorázný podvod.
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.
Adagio
Syn vysloužilého gangstera se dostane do potíží kvůli vydírání a levárnám křivých poldů. Najde si proto tátovy staré parťáky, kteří ho zkusí ochránit za každou cenu.
Thank You, Next
Mladá právnička, která má za sebou bolestný rozchod, skočí po hlavě do chaotického světa moderního randění. A spolehlivou oporou jí přitom budou její nejlepší kamarádi.