Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Invitation to a Royal Wedding

Film, 2018, 46 minuty
Invitation to a Royal Wedding
Pořadatelé společenských akcí se podělí o podrobnosti ze zákulisí královských svateb, které proběhly před očekávaným sňatkem prince Harryho s Meghan Markle.
film Invitation to a Royal Wedding je z roku 2018. a trvá 46 minut. Doporučeno pro všechny věkové skupiny. Tento film je Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Invitation to a Royal Wedding

Režisér

Více podobných Invitation to a Royal Wedding

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

It Happened in Paris
Syn milionáře se přestěhuje do Paříže, kde chce studovat umění. Kvůli modelce, do které se tam zakoukal, ale začne předstírat, že je jenom chudý umělec.
Innocents in Paris
Nesourodá skupinka britských turistů vyráží na víkend poveselit se v poválečné Paříži. Užijí si svěží lásky a přátelství, ale taky trochu umění.
Mix Me a Person
Mladík čelí obvinění z vraždy policisty, za kterou ho čeká trest smrti. Požádá proto o pomoc manželku svého advokáta, aby mu jako psychiatrička pomohla dokázat nevinu.
Late Edwina Black
Bohatá stařena záhadně zemře a rozjíždí se vyšetřování. Nebude to ale jenom tak, protože každý z jejích blízkých měl nějaký důvod se jí zbavit.
Interrupted Journey
Spisovatel v tvůrčí krizi se rozhodne opustit manželku kvůli bohaté vdané ženě. Po nečekané nehodě ve vlaku je z něho ale rázem hlavní podezřelý z vraždy.