Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Holka z 20. století

Film, 2022, 121 minuty
Holka z 20. století
Je rok 1999. Mladá školačka slídí po informacích o klukovi, do kterého je blázen její nejlepší kamarádka – a zanedlouho se taky do někoho zamiluje až po uši.
film Holka z 20. století je film z edice Netflix Originals z roku 2022 a trvá 121 minut. V hlavních rolích Kim You-jung, Byeon Woo-seok a Park Jung-woo. Snímek Holka z 20. století je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Okouzlující, Srdečný.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Holka z 20. století

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;korejština - Komentář audio stopy;korejština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;korejština;polština;ukrajinština

Více podobných Holka z 20. století

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Dívka a moře
Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli.
Stromboli
Trápí ji vzpomínky na nevydařené manželství i hádku s dcerou, a tak radši odjede na dovolenou. Ta se jí ale vymkne z rukou a ona skončí na přísném terapeutickém pobytu.
Infiesto
V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.