Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Hogwood: A Modern Horror Story

Film, 2020, 34 minuty
Hogwood: A Modern Horror Story
V apelu na velké hráče v živočišné výrobě ukazuje skupina aktivistů veřejnosti děsivé podmínky na jedné z největších prasečích farem ve Velké Británii. Změní se ale něco?
film Hogwood: A Modern Horror Story je z roku 2020. a trvá 34 minut. Krátký investigativní dokument, který na Britském festivalu dokumentárního filmu vyhrál v kategorii Divoká zvírata. Tento film je Kontroverzní, Investigativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režisér

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Einstein a bomba
Co se dělo po Einsteinově útěku z nacistického Německa? Ponořte se do mysli tohohle génia v dokumentárním dramatu plném archivních záběrů, kde zazní i jeho vlastní slova.
Láska, stalking, vražda
Dokument plný zvratů o mechanikovi, co poprvé v životě zkusí online seznamku. Žena, kterou tam potká, bere svoji zamilovanost smrtelně vážně.
Raël: Mimozemský prorok
Dokumentární seriál o kontroverzní sektě, která propojila náboženství s fenoménem UFO. Zazní v něm rozhovory se stoupenci, kritiky i se samotným Raëlem.
The Greatest Night in Pop
Nahlédněte do zákulisí historické události z roku 1985, kdy se jednoho lednového večera sešly největší hudební hvězdy světa, aby nahrály skladbu „We Are the World“.
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?
Detailní pohled na natáčení filmu „Sněžné bratrstvo“, ve kterém vystoupí samotní herci, štáb, režisér J. A. Bayona i ti, kdo tuhle tragédii kdysi zažili na vlastní kůži.