Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Hierarchie

Tv-serial, 2024
Hierarchie
Čušinskou střední má pod palcem úzká a pečlivě vybraná skupinka studentů. Pevnou nadvládu nad školním světem jim ale naruší nový tajnůstkářský spolužák.
tv-serial Hierarchie je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek Hierarchie je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Dojemný, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Hierarchie

Zvuk a titulky

Zvuk: němčina;angličtina;korejština - Zvukový popis;korejština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;korejština;polština;ukrajinština

Více podobných Hierarchie

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Joko Anwar's Nightmares and Daydreams
Sbírka sedmi psychologických a vzájemně propojených sci-fi příběhů, ve kterých scenárista a režisér Joko Anwar zkoumá nadpřirozené jevy.
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Mindfulness Manual
Taneční rytmus nebo obyčejné malování? Tenhle třídílný dokument zkoumá různé podoby meditace ve světě, který se překotně mění.
Eric
Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe.