Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Tires

Tv-serial, 2024
Tires
Zlepšit péči o zákazníky v otcově autoservisu, rozhýbat kšefty a ještě ukočírovat nezvladatelného bratrance? Tak tenhle smolař si ukrojil pořádný krajíc.
tv-serial Tires je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek Tires je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je S vážnou tváří, Beznadějný, Neuctivý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Tires

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština - Zvukový popis;němčina - Zvukový popis;angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál];pol
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Tires

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Hitler and the Nazis: Evil on Trial
Strhující dokumentární seriál, který mapuje vzestup, vládu a pád Adolfa Hitlera a nacistů od doby před druhou světovou válkou přes holokaust až po Norimberský proces.
Zpackaná láska
Zoleka vyrazí do Kapského města, aby tam svého přítele přistihla, jak jí zahýbá. Ten ji ale chtěl požádat o ruku a ona teď bude mít co dělat, aby jejich vztah zachránila.
Dancing for the Devil: The 7M TikTok Cult
Tanečníci z TikToku se nechají vlákat do správcovské firmy a její církve. Ukáže se ale, že její zakladatel má máslo na hlavě a že je všechno úplně jinak.