Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Goyo

Film, 2024, 107 minuty
Goyo
Autistický průvodce v muzeu žije podle jasně daných pravidel. Pak se ale zamiluje do kolegyně a bouřlivé emoce, které ještě nikdy nezažil, mu převrátí život naruby.
film Goyo je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 107 minut. Snímek Goyo je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Zvláštní, Jemný, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Goyo

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;španělština (Latinská Amerika) - Zvukový popis;španělština (Latinská Amer
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština (Latinská Amerika);polština;ukrajinština

Více podobných Goyo

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Champion
Horkokrevný fotbalista má všechno, co si může přát. Po bitce má ale s hraním utrum a pod vedením samotářského profesora se musí naučit, jak přijmout svoje vlastní já.
Lobola Man
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
Vanished into the Night
Táta od rodiny má kvůli rozvodu starostí až nad hlavu. Z jejich domu na samotě pak ale záhadně zmizí obě jeho děti a on musí vyrazit na nebezpečnou misi.
Rodinná aféra
Co je horší než dělat asistentku slavnému herci, který má hvězdné manýry a nebere vás vážně? Zjistit, že je blázen do vaší mámy.
Osudově blízko
Sedmnáctiletý Akito se dozví, že do roka zemře. Zbývající čas proto stráví s jednou nevyléčitelně nemocnou holkou, aby jí zpříjemnil poslední půlrok života.