Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Friendzone

Film, 2021, 88 minuty
Friendzone
Thibault je nenapravitelný romantik, a když mezi ním a Rose přeskočí jiskra, myslí si, že se na něj konečně usmálo štěstí. Jak má ale sbalit nejlepší kamarádku?
film Friendzone je film z edice Netflix Originals z roku 2021 a trvá 88 minut. Snímek Friendzone je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Smyslný, Pohodový, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Friendzone

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina;francouzština - Komentář audio stopy;francouzština [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;francouzština;polština

Více podobných Friendzone

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Verified Stand-Up
Deset komiků a deset dynamických vystoupení ve dvou dílech. Kdo ze skvělých bavičů, kteří vystoupili v newyorské Webster Hall, vám nejlíp padne do noty?
Comedy Royale
Dvacítka nejpopulárnějších korejských komiků se v líté soutěži utká o to, kdo bude moderovat pořad na Netflixu. Čí vtípky rozchechtají diváky k slzám?
Svatba nesvatba
Alex s Evou se rozhodnou říct si svoje ano na místě, kde se poprvé potkali. Na cestě k oltáři je ale zdrží řada vtipných nedorozumění.
Moc peněz
Dva kamarádi zničehonic zbohatnou, ale nečekané štěstí jim rychle zhořkne. Zjistí totiž, že jsou namočení do praní špinavých peněz.
Istanbul, poslední výzva
Po náhodném setkání na letišti čeká ženatého muže a vdanou ženu v New Yorku vzrušující noc plná touhy a pokušení, na kterou nikdy nezapomenou.