Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Florida Man

Tv-serial, 2023
Florida Man
Jako polda si nadělal ostudu a dluhy a teď se vrací na rodnou Floridu. Původně snadná prácička se změní v divokou a nebezpečnou honbu za pokladem.
tv-serial Florida Man je film z edice Netflix Originals z roku 2023. V nekonvencním kriminálním komediálním dramatu od D. Todda se E. Ramírez a A. Lee vydávají do státu slunecního svitu. Snímek Florida Man je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Neobvyklý, Neuctivý, Napínavý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Florida Man

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Bros
Dva nejlepší kamarádi dostanou nečekané zprávy, a vyrazí proto z Jeruzaléma do Krakova na fotbalový zápas v naději, že přitom hodí všechno trable za hlavu.
Good Times
Ostřejší a odvážnější verze televizní klasiky, ve které se nová generace Evansových snaží přežít na sídlišti v Chicagu.
Midsummer Night
Carina svolá celou rodinu na tradiční oslavu letního slunovratu. Najevo ale začnou vycházet dávná tajemství a z příjemné události se rychle stane noční můra.
Baby Reindeer
Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama.
Unlocked: A Jail Experiment
Reality show z vězení v americkém Arkansasu, kde probíhá radikální sociální experiment. Tamní šerif se totiž rozhodl svěřit vězňům velkou zodpovědnost.