Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Fiasco

Tv-serial, 2024
Fiasco
Natáčení debutu jednoho režiséra skončí úplnou pohromou. Na kameru to všechno zachytí štáb, který točí film o filmu, a dojde přitom i na vydírání a sabotáž.
tv-serial Fiasco je film z edice Netflix Originals z roku 2024. V hlavních rolích bláznivého seriálu Pierre Niney, François Civil a Géraldine Nakache Snímek Fiasco je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je S vážnou tváří, Absurdní, Neuctivý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Fiasco

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Zvukový popis;angličtina;francouzština - Zvukový popis;francouzština [Originál];po
Titulky: čeština;němčina;angličtina;francouzština;polština;ukrajinština

Více podobných Fiasco

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Under Paris
V Paříži se v řece objeví obří žralok a může z toho být nevídaný masakr. Zasáhnout proto musí jedna vědkyně, která se přitom snaží vyrovnat s nedávnou tragédií.
Zpackaná láska
Zoleka vyrazí do Kapského města, aby tam svého přítele přistihla, jak jí zahýbá. Ten ji ale chtěl požádat o ruku a ona teď bude mít co dělat, aby jejich vztah zachránila.
Tires
Zlepšit péči o zákazníky v otcově autoservisu, rozhýbat kšefty a ještě ukočírovat nezvladatelného bratrance? Tak tenhle smolař si ukrojil pořádný krajíc.
The 8 Show
Osm lidí uvězněných v záhadné osmipatrové budově se zapojí do lákavého, ale nebezpečného pořadu, ve kterém si postupně vydělávají peníze.