Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Einstein a bomba

Film, 2024, 76 minuty
Einstein a bomba
Co se dělo po Einsteinově útěku z nacistického Německa? Ponořte se do mysli tohohle génia v dokumentárním dramatu plném archivních záběrů, kde zazní i jeho vlastní slova.
film Einstein a bomba je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 76 minut. Snímek Einstein a bomba je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Intelektuální.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Einstein a bomba

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina (Velká Británie) - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;uk
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Einstein a bomba

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Our Living World
Úžasný přírodopisný seriál o inteligenci, vynalézavosti a vzájemném propojení života na naší planetě, který namluvila Cate Blanchett.
Stolen
Emotivní drama inspirované skutečnými událostmi, ve kterém se mladá Švédka z kmene Sámů pustí do pátrání po vrahovi, aby si s ním srovnala účty.
Amar Singh Chamkila
Skromný zpěvák z Paňdžábu se svými odvážnými texty proslaví, ale vyvolá i silné pobouření a schytá za ně brutální kritiku. V rozletu ho pak zastaví předčasná smrt.
A Journey
Po zdrcující diagnóze si žena sbalí batoh a místo léčby radši vyrazí s nejbližšími do Tasmánie. Na seznamu má totiž pár snů, které si chce rozhodně splnit.
Baby Reindeer
Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama.