Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Outstanding: A Comedy Revolution

Film, 2024, 99 minuty
Outstanding: A Comedy Revolution
Vtipný a milý dokument o historii stand-upu v komunitě LGBTQ+, ve kterém zazní příběhy ze života slavných komiků a komiček.
film Outstanding: A Comedy Revolution je film z edice Netflix Originals z roku 2024 a trvá 99 minut. Snímek Outstanding: A Comedy Revolution je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento film je Intimní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Outstanding: A Comedy Revolution

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: angličtina - Zvukový popis;angličtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Outstanding: A Comedy Revolution

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Accidental Twins
Strhující dokument o dvou párech jednovaječných dvojčat z Kolumbie, které zaměnili v porodnici. V dospělosti pak spolu tihle kluci řeší svoji minulost i novou identitu.
Black Barbie
Jak vlastně vznikla první černošská Barbie od Mattela? Lví podíl na tom mají tři odvážné ženy černé pleti, které navrhly panenku, která vypadala stejně jako ony.
Mysteries of the Terracotta Warriors
Hrobku prvního čínského císaře střežily tisíce terakotových vojáků. Podívejte se na jejich příběh vyčtený z archeologických nálezů a oživený působivými rekonstrukcemi.
Rafa Márquez: El Capitán
Slavný mexický obránce vzpomíná na vítězství a prohry na fotbalovém hřišti i mimo něj. Ve velmi otevřené zpovědi prozradí, o čem sní a co ho žene pořád dál.
Nelma Kodama: The Queen of Dirty Money
Za kšeftování s penězi na černém trhu skončila nechvalně známá Nelma Kodamová v base. Po propuštění ale promluví o svojí roli v korupčním skandálu, který otřásl Brazílií.