Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Get Gotti

Tv-serial, 2023
Get Gotti
Dokumentární seriál od tvůrců „Města strachu“, ve kterém zločinci i strážci zákona popisují opakované pokusy FBI dostat slavného mafiánského bosse Johna Gottiho za mříže.
tv-serial Get Gotti je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Snímek Get Gotti je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Investigativní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Get Gotti

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Americká symfonie
Nezvykle osobní dokument, ve kterém se hudebník Jon Batiste pokouší složit symfonii v době, kdy jeho manželka a spisovatelka Suleika Jaouad podstupuje léčbu rakoviny.
Verified Stand-Up
Deset komiků a deset dynamických vystoupení ve dvou dílech. Kdo ze skvělých bavičů, kteří vystoupili v newyorské Webster Hall, vám nejlíp padne do noty?
Moc peněz
Dva kamarádi zničehonic zbohatnou, ale nečekané štěstí jim rychle zhořkne. Zjistí totiž, že jsou namočení do praní špinavých peněz.
Skoro normální rodina
Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat.
Život s cejchem: Historie rasismu v USA
Dokument o rasismu v Americe natočený podle bestselleru Ibrama X. Kendiho vás pomocí vynalézavých animací a komentářů odborníků provede historií tohohle zla.