Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

I Woke Up A Vampire

Tv-serial, 2023
I Woke Up A Vampire
Carmie v den svých třináctých narozenin zjistí, že je ve skutečnosti napůl upír s mystickými schopnostmi. Ty jí ale pořádně zkomplikují život ve škole.
tv-serial I Woke Up A Vampire je film z edice Netflix Originals z roku 2023. Nápaditý fantasy seriál od tvurcu „The Other Kingdom“ pro deti na zacátku puberty. Hrají Kaileen Chang a Niko Ceci. Snímek I Woke Up A Vampire je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Zvláštní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku I Woke Up A Vampire

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;angličtina - Komentář audio stopy;angličtina [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných I Woke Up A Vampire

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Hierarchie
Čušinskou střední má pod palcem úzká a pečlivě vybraná skupinka studentů. Pevnou nadvládu nad školním světem jim ale naruší nový tajnůstkářský spolužák.
Hitler and the Nazis: Evil on Trial
Strhující dokumentární seriál, který mapuje vzestup, vládu a pád Adolfa Hitlera a nacistů od doby před druhou světovou válkou přes holokaust až po Norimberský proces.
Zpackaná láska
Zoleka vyrazí do Kapského města, aby tam svého přítele přistihla, jak jí zahýbá. Ten ji ale chtěl požádat o ruku a ona teď bude mít co dělat, aby jejich vztah zachránila.