Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Thank You, Next

Tv-serial, 2024
Thank You, Next
Mladá právnička, která má za sebou bolestný rozchod, skočí po hlavě do chaotického světa moderního randění. A spolehlivou oporou jí přitom budou její nejlepší kamarádi.
tv-serial Thank You, Next je film z edice Netflix Originals z roku 2024. Snímek Thank You, Next je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Thank You, Next

Režisér

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Zvukový popis;angličtina;polština;turečtina - Zvukový popis;turečtina [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;turečtina;ukrajinština

Více podobných Thank You, Next

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Gangs of Galicia
Ukazuje se, že její zavražděný otec vedl dvojí život. Mladá právnička touží po pomstě, a tak se vetře do drogového kartelu v Galicii a pronikne až k jeho šéfovi.
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.
Hierarchie
Čušinskou střední má pod palcem úzká a pečlivě vybraná skupinka studentů. Pevnou nadvládu nad školním světem jim ale naruší nový tajnůstkářský spolužák.
Zpackaná láska
Zoleka vyrazí do Kapského města, aby tam svého přítele přistihla, jak jí zahýbá. Ten ji ale chtěl požádat o ruku a ona teď bude mít co dělat, aby jejich vztah zachránila.
Eric
Zoufalý otec s houževnatým policajtem hledá v ulicích New Yorku 80. let svého devítiletého syna. Musí přitom ale najít hlavně sám sebe.