Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Co je Netflix?

Netflix je služba, která umožňuje sledovat neomezený počet filmů, seriálů a dokumentů na televizoru, mobilních zařízeních a herních konzolích. Téměř každý den zde přibývají nové snímky.

Netflix je původně americká společnost, která je nyní dostupná pro více než 50 milionů předplatitelů ve více než 40 zemích. Kromě stávající nabídky vyvíjí Netflix vlastní seriály nazvané Netflix Originals – například House of Cards, Orange is the New Black a Hemlock Grove.

Jak Netflix funguje?

Jakmile si Netflix předplatíte, můžete okamžitě zobrazit jeho kompletní obsah na televizoru, tabletu nebo počítači. Pomocí klávesnice nebo dálkového ovladače můžete procházet nabídku s širokou škálou kategorií. Kromě toho vám Netflix na základě vašich zvyklostí při sledování nabídne další možnosti. Pokud například sledujete především akční filmy, Netflix vám nabídne návrhy z tohoto žánru.

Přepínání zařízení při sledování filmu je jednoduché. Můžete například začít sledovat film na televizoru, v libovolném okamžiku ho pozastavit a pokračovat ve sledování na iPadu v posteli.

Co když se váš partner chce dívat na něco jiného? Žádný problém! Standardní předplatné umožňuje sledovat různé filmy až na dvou různých zařízeních současně.

Jaká zařízení jsou vhodná pro sledování na Netflixu?

Kromě (chytré) televize, počítače nebo počítače MAC můžete veškerý obsah na Netflixu sledovat také na zařízeních PlayStation, XBox, Wii, iPad a Android.

Kolik Netflix stojí?

Pravidelný poplatek za předplatné v současné době činí 8,99 eur měsíčně. Pokud pro vás není HD kvalita podmínkou, je k dispozici také levnější předplatné v kvalitě SD. Pokud vám současné streamování na dvou zařízeních nestačí k tomu, aby si Netflix užívala celá rodina, je k dispozici také dražší předplatné, které umožňuje používat Netflix až na 4 zařízeních.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Laal Singh Chaddha
7 října 2022 | Film | 2022 | 157 minuty
Upřímně optimistický muž vypráví o svojí životní pouti, lásce a o milnících indických dějin. Adaptace filmu „Forrest Gump“ natočeného v roce 1994.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Togo
7 října 2022 | Film | 2022 | 95 minuty
Chlápek má „svůj rajón“, kde dohlíží na zaparkovaná auta. Pak ho ale překupníci začnou nutit, aby se svojí partou prodával na ulici drogy, a jemu jde najednou o živobytí.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
13 uvězněných: Jak jsme se dostali z thajské jeskyně
7 října 2022 | Film | 2022 | 103 minuty
Poutavý dokument, ve kterém malí fotbalisti z thajského týmu vyprávějí příběh, jak v roce 2018 uvízli v jeskyni Tham Luang – a přežili.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Telefon pana Harrigana
7 října 2022 | Film | 2022 | 106 minuty
Malý kluk a boháč v letech se sblíží díky knihám i svým prvním iPhonům. Jejich záhadné přátelství pak přetrvá i po starcově smrti.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND