Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Co je Netflix?

Netflix je služba, která umožňuje sledovat neomezený počet filmů, seriálů a dokumentů na televizoru, mobilních zařízeních a herních konzolích. Téměř každý den zde přibývají nové snímky.

Netflix je původně americká společnost, která je nyní dostupná pro více než 50 milionů předplatitelů ve více než 40 zemích. Kromě stávající nabídky vyvíjí Netflix vlastní seriály nazvané Netflix Originals – například House of Cards, Orange is the New Black a Hemlock Grove.

Jak Netflix funguje?

Jakmile si Netflix předplatíte, můžete okamžitě zobrazit jeho kompletní obsah na televizoru, tabletu nebo počítači. Pomocí klávesnice nebo dálkového ovladače můžete procházet nabídku s širokou škálou kategorií. Kromě toho vám Netflix na základě vašich zvyklostí při sledování nabídne další možnosti. Pokud například sledujete především akční filmy, Netflix vám nabídne návrhy z tohoto žánru.

Přepínání zařízení při sledování filmu je jednoduché. Můžete například začít sledovat film na televizoru, v libovolném okamžiku ho pozastavit a pokračovat ve sledování na iPadu v posteli.

Co když se váš partner chce dívat na něco jiného? Žádný problém! Standardní předplatné umožňuje sledovat různé filmy až na dvou různých zařízeních současně.

Jaká zařízení jsou vhodná pro sledování na Netflixu?

Kromě (chytré) televize, počítače nebo počítače MAC můžete veškerý obsah na Netflixu sledovat také na zařízeních PlayStation, XBox, Wii, iPad a Android.

Kolik Netflix stojí?

Pravidelný poplatek za předplatné v současné době činí 8,99 eur měsíčně. Pokud pro vás není HD kvalita podmínkou, je k dispozici také levnější předplatné v kvalitě SD. Pokud vám současné streamování na dvou zařízeních nestačí k tomu, aby si Netflix užívala celá rodina, je k dispozici také dražší předplatné, které umožňuje používat Netflix až na 4 zařízeních.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Champion
13 července 2024 | Film | 2024 | 106 minuty
Horkokrevný fotbalista má všechno, co si může přát. Po bitce má ale s hraním utrum a pod vedením samotářského profesora se musí naučit, jak přijmout svoje vlastní já.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Lobola Man
13 července 2024 | Film | 2024 | 108 minuty
Šikovný dohazovač Ace Ngubeni řeší zatím nejnáročnější případ svojí kariéry. Zastupuje totiž nesmělého klienta a brzy zjistí, že v sázce je mnohem víc než jenom peníze.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Blame the Game
13 července 2024 | Film | 2024 | 92 minuty
Pia vytáhne nového přítele Jana ke kamarádům na tradiční herní večírek. Nečekaně ale dorazí i její bývalý partner a bude z toho pořádné drama.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Vanished into the Night
12 července 2024 | Film | 2024 | 92 minuty
Táta od rodiny má kvůli rozvodu starostí až nad hlavu. Z jejich domu na samotě pak ale záhadně zmizí obě jeho děti a on musí vyrazit na nebezpečnou misi.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND