Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Co je Netflix?

Netflix je služba, která umožňuje sledovat neomezený počet filmů, seriálů a dokumentů na televizoru, mobilních zařízeních a herních konzolích. Téměř každý den zde přibývají nové snímky.

Netflix je původně americká společnost, která je nyní dostupná pro více než 50 milionů předplatitelů ve více než 40 zemích. Kromě stávající nabídky vyvíjí Netflix vlastní seriály nazvané Netflix Originals – například House of Cards, Orange is the New Black a Hemlock Grove.

Jak Netflix funguje?

Jakmile si Netflix předplatíte, můžete okamžitě zobrazit jeho kompletní obsah na televizoru, tabletu nebo počítači. Pomocí klávesnice nebo dálkového ovladače můžete procházet nabídku s širokou škálou kategorií. Kromě toho vám Netflix na základě vašich zvyklostí při sledování nabídne další možnosti. Pokud například sledujete především akční filmy, Netflix vám nabídne návrhy z tohoto žánru.

Přepínání zařízení při sledování filmu je jednoduché. Můžete například začít sledovat film na televizoru, v libovolném okamžiku ho pozastavit a pokračovat ve sledování na iPadu v posteli.

Co když se váš partner chce dívat na něco jiného? Žádný problém! Standardní předplatné umožňuje sledovat různé filmy až na dvou různých zařízeních současně.

Jaká zařízení jsou vhodná pro sledování na Netflixu?

Kromě (chytré) televize, počítače nebo počítače MAC můžete veškerý obsah na Netflixu sledovat také na zařízeních PlayStation, XBox, Wii, iPad a Android.

Kolik Netflix stojí?

Pravidelný poplatek za předplatné v současné době činí 8,99 eur měsíčně. Pokud pro vás není HD kvalita podmínkou, je k dispozici také levnější předplatné v kvalitě SD. Pokud vám současné streamování na dvou zařízeních nestačí k tomu, aby si Netflix užívala celá rodina, je k dispozici také dražší předplatné, které umožňuje používat Netflix až na 4 zařízeních.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Obyčejná vítězství
23 března 2023 | Film | 2015 | 101 minuty
Válečný fotoreportér se těší domů. Po návratu se ale musí vypořádat s narušenými vztahy se svými blízkými, nočními můrami i složitou minulostí.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Masakr ve Waco
23 března 2023 | Tv-serial | 2023
Dokumentární seriál s dosud nezveřejněnými záznamy z útoku FBI na sídlo po zuby ozbrojené sekty. Tenhle incident z roku 1993 trval celých 51 dní a vyvolal velký rozruch.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Vražda v Lauchhammeru
23 března 2023 | Tv-serial | 2022
Detektiv Maik Briegand se vrací do rodného městečka vyšetřit děsivou vraždu. Případ se ale komplikuje a na povrch se navíc derou jeho dávná traumata.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Muž jménem La Rocca
23 března 2023 | Film | 1961 | 106 minuty
Bývalý gangster vyrazí do Marseille, aby se osobně a pěkně postaru pomstil těm, kdo hodili vraždu na jeho kamaráda.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND