Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Co je Netflix?

Netflix je služba, která umožňuje sledovat neomezený počet filmů, seriálů a dokumentů na televizoru, mobilních zařízeních a herních konzolích. Téměř každý den zde přibývají nové snímky.

Netflix je původně americká společnost, která je nyní dostupná pro více než 50 milionů předplatitelů ve více než 40 zemích. Kromě stávající nabídky vyvíjí Netflix vlastní seriály nazvané Netflix Originals – například House of Cards, Orange is the New Black a Hemlock Grove.

Jak Netflix funguje?

Jakmile si Netflix předplatíte, můžete okamžitě zobrazit jeho kompletní obsah na televizoru, tabletu nebo počítači. Pomocí klávesnice nebo dálkového ovladače můžete procházet nabídku s širokou škálou kategorií. Kromě toho vám Netflix na základě vašich zvyklostí při sledování nabídne další možnosti. Pokud například sledujete především akční filmy, Netflix vám nabídne návrhy z tohoto žánru.

Přepínání zařízení při sledování filmu je jednoduché. Můžete například začít sledovat film na televizoru, v libovolném okamžiku ho pozastavit a pokračovat ve sledování na iPadu v posteli.

Co když se váš partner chce dívat na něco jiného? Žádný problém! Standardní předplatné umožňuje sledovat různé filmy až na dvou různých zařízeních současně.

Jaká zařízení jsou vhodná pro sledování na Netflixu?

Kromě (chytré) televize, počítače nebo počítače MAC můžete veškerý obsah na Netflixu sledovat také na zařízeních PlayStation, XBox, Wii, iPad a Android.

Kolik Netflix stojí?

Pravidelný poplatek za předplatné v současné době činí 8,99 eur měsíčně. Pokud pro vás není HD kvalita podmínkou, je k dispozici také levnější předplatné v kvalitě SD. Pokud vám současné streamování na dvou zařízeních nestačí k tomu, aby si Netflix užívala celá rodina, je k dispozici také dražší předplatné, které umožňuje používat Netflix až na 4 zařízeních.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Rebel Moon — Part Two: The Scargiver
20 dubna 2024 | Film | 2024 | 123 minuty
Rebelové se připravují na bitvu proti nemilosrdné armádě Mateřského světa a přitom mezi nimi vznikají pevná pouta a rodí se noví hrdinové i budoucí legendy.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Bros
19 dubna 2024 | Tv-serial | 2024
Dva nejlepší kamarádi dostanou nečekané zprávy, a vyrazí proto z Jeruzaléma do Krakova na fotbalový zápas v naději, že přitom hodí všechno trable za hlavu.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Our Living World
18 dubna 2024 | Tv-serial | 2024
Úžasný přírodopisný seriál o inteligenci, vynalézavosti a vzájemném propojení života na naší planetě, který namluvila Cate Blanchett.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Good Times
13 dubna 2024 | Tv-serial | 2024
Ostřejší a odvážnější verze televizní klasiky, ve které se nová generace Evansových snaží přežít na sídlišti v Chicagu.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND