Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Císařovna

Tv-serial, 2022
Císařovna
Nezkrotná Alžběta se zamiluje do císaře Františka Josefa a nečekaně se stane jeho nevěstou. Na vídeňský dvůr přichází v napjaté době plné intrik.
tv-serial Císařovna je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Dobové drama, ve kterém hrají Devrim Lingnau, Philip Froissant a Melika Foroutan. Režie Katrin Gebbe a Florian Cossen. Snímek Císařovna je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Srdcervoucí, Dojemný, Romantický.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Císařovna

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina - Komentář audio stopy;němčina [Originál];angličtina (Velká Británie);polština;ukraj
Titulky: čeština;němčina;angličtina (Velká Británie);polština;ukrajinština

Více podobných Císařovna

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Prison Playbook
Blíží se jeho zásadní ligový baseballový debut, ale hvězdný nadhazovač skončí ve vězení a musí se v tomhle novém světě zorientovat.
Třída
Tři studenti z chudé čtvrti nastoupí na exkluzivní střední školu pro elitu indického Dillí. Temná tajemství a podivné zvěsti tam ale skončí vraždou.
Freeridge
Z podivné staré krabice se vyvalí spousta smůly i dalších neštěstí a čtveřici teenagerů to úplně změní život. Začnou proto hledat způsob, jak zvrátit letitou kletbu.
Sense and Sensibility
Tváří v tvář chudobě, která je čeká po otcově smrti, se musí tři sestry spolehnout na velkorysost druhých. Adaptace románu Jane Austen.
Late Edwina Black
Bohatá stařena záhadně zemře a rozjíždí se vyšetřování. Nebude to ale jenom tak, protože každý z jejích blízkých měl nějaký důvod se jí zbavit.