Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

ROAD TO ROMA

Film, 2020, 72 minuty
ROAD TO ROMA
Režisér Alfonso Cuarón vzpomíná na svoje dětství, na detaily z té doby a vysvětluje kreativní rozhodnutí, která formovala jeho Oscarem oceněný film „ROMA“.
film ROAD TO ROMA je film z edice Netflix Originals z roku 2020 a trvá 72 minut. Tento film je Intelektuální, Inspirativní, Intimní.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Režiséři

Zvuk a titulky

Zvuk: španělština - Komentář audio stopy;španělština [Originál]
Titulky: čeština;němčina;angličtina;španělština;polština
Hodnocení zobrazené vedle názvu vychází z průměrného hodnocení na webech Netflix, Moviemeter a IMDB a je číslem v rozmezí 0 až 5.

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

The Darkness within La Luz del Mundo
Lidé, kteří žalují vedoucí představitele megacírkve La Luz del Mundo, poprvé v exkluzivních rozhovorech odhalují, jaké zneužívání zažili.
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso
Dokument o tragické smrti Mirny Salihin, kvůli které skončila před soudem její nejlepší kamarádka Jessica Wongso. Došlo tehdy ale opravdu ke chladnokrevné vraždě?
The Saint of Second Chances
Tahle rodina chtěla fanoušky baseballu jenom trochu pobavit, ale byla z toho pohroma, která jim málem podrazila nohy. Dokument o Mikeu Veeckovi a jeho návratu na výsluní.
Čtvrteční vdovy
Teresa najde manžela a jeho dva nejlepší přátele mrtvé v luxusní čtvrti, kde žili. Spolu s pravdou o jejich smrti začnou vycházet najevo i temná tajemství.
Nahrávky Rosy Peral
Dokumentární film o skutečném zločinu přináší první rozhovor s Rosou Peral z vězení po jejím odsouzení za vraždu partnera, se kterou jí pomáhal bývalý milenec.