Bylo cílem vyhledat web Movies-Net.com pro Netflix USA?

Boo, Bitch

Tv-serial, 2022
Boo, Bitch
Dvě kámošky ze střední se zoufale snaží strhnout na sebe pozornost. Jedna z nich sice skončí jako duch, ale touha vytřískat ze života co nejvíc ji ani tak neopustí.
tv-serial Boo, Bitch je film z edice Netflix Originals z roku 2022. Ukrutne vtipný seriál plný cerného humoru, který umí i pohladit na duši. V hlavní roli Lana Condor („Všem klukum“). Snímek Boo, Bitch je na Netflixu k dispozici v kvalitě Ultra HD/4K, pokud máte správný členský tarif Netflixu Tento tv-serial je Neobvyklý, Neuctivý.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Herci ve snímku Boo, Bitch

Zvuk a titulky

Zvuk: čeština;němčina;English - Komentář audio stopy;English [Originál];polština;ukrajinština
Titulky: čeština;němčina;angličtina;polština;ukrajinština

Více podobných Boo, Bitch

Nové snímky e-mailem?

Dostávejte každý týden e-mail se všemi novými filmy a seriály, které se na Netflixu v daném týdnu objevily.

Pro bezplatnou registraci klikněte sem.

Receiver
Strhující seriál, který během sezóny 2023 sleduje hráče amerického fotbalu na pozici receivera, jako jsou D. Adams, J. Jefferson, G. Kittle, D. Samuel a A. St. Brown.
SPRINT
Seriál o elitních sprinterech a jejich přípravě na souboj o titul nejrychlejšího člověka planety. Jak se vyrovnají s dotěrnými novináři a tvrdou konkurencí?
Raising Voices
Studentka ohlásí, že na její střední škole došlo k sexuálnímu napadení. Vyšetřování jí pak převrátí život naruby a její vztahy s ostatními projdou těžkou zkouškou.
AMERICA'S SWEETHEARTS: Dallas Cowboys Cheerleaders
Podívejte se, jak roztleskávačky týmu Dallas Cowboys prožívají úvodní konkurzy, náročné soustředění i celou sezónu. Splní si velký sen a získají vytoužené místo v týmu?
Doctor Climax
V Thajsku 70. let začne jeden dermatolog pod přezdívkou Doktor Sex psát sloupky do novin, ve kterých boří různá tabu v sexu. A nečekaně tím spustí sexuální obrození.